۰۱ آذر ۱۴۰۰

در آیین معرفی و تجلیل از واحدهای نمونه تولیدی استان تهران لوح و تندیس واحد نمونه استاندارد به اورند پیشرو رسید.
از سوی اداره کل استاندارد استان تهران ۱۹ واحد تولیدی به‌عنوان واحدهای نمونه استاندارد سال ۱۴۰۰ انتخاب شدند که در این بین شرکت اورند‌پیشرو به عنوان بزرگترین تولید‌کننده باک و مجموعه سوخت‌رسانی در خاور‌میانه به عنوان واحد نمونه استاندارد در سال ۱۴۰۰ معرفی شد.
به گفته محمودرضا طاهری مدیر کل اداره استاندارد تهران انتخاب واحدهای تولیدی بر اساس ارزیابی میزان رضایت مشتریان به‌طور مستقیم صورت گرفته است.
اورند پیشرو به‌عنوان بزرگ‌ترین طراح و تولید‌کننده سیستم سوخت‌رسانی خودرو با تولید باک‌های ۶ لایه در قالب شش خط تولید Blow mold و همچنین توانایی تولید قطعات تا سطح استاندارد یورو۶ و منطبق بر استانداردهای زیست‌محیطی رتبه اول خاور‌میانه را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر به‌عنوان زیرمجموعه هلدینگ رایزکو فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۳۹۹ نیز به‌عنوان واحد نمونه استاندارد معرفی شد. در این روی‌داد مهدی پاکدامن معاون تحقیق و توسعه هلدینگ رایزکو به نمایندگی از احمدرضا صمدی مدیرعامل این هلدینگ، تندیس زرین و لوح تقدیر واحد نمونه استاندارد را دریافت کرد.
آیین تجلیل از واحدهای نمونه هر سال همزمان با ۲۲ مهر روز جهانی استاندارد برگزار می‌شود و واحدهای نمونه استاندارد پس از ممیزی‌ها و بازرسی‌های سختگیرانه توسط اداره کل استاندارد استان تهران معرفی می‌شوند.
البته امسال به دلیل رعایت دستور‌العمل‌های کرونایی این روی‌داد با تاخیر برگزار شد.
در مراسم تجلیل از واحدهای نمونه استاندارد ۱۴۰۰، علاوه بر اورند‌پیشرو از برندهایی چون میهن، دامداران، ایران‌رادیاتور، نفت پاسارگادو سایر شرکت های مطرح و نمونه نیز تقدیر شد.