۲۰ آبان ۱۴۰۲

در آیین معرفی و تجلیل از واحدهای نمونه تولیدی استان تهران با حضور علیرضا فخاری استاندار تهران، معاونین استاندارو مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، از ۹ واحد تولیدی نمونه استاندارد با اهدای لوح و تندیس تقدیر شد.
در این مراسم علیرضا فخاری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از تولید، تاکید کرد: برخی بروکراسی ادارات، خود مانعی برای تولید اند و باید کاهش پیدا کند.
محمدحسین طاهری مدیرکل استاندارد نیز با اشاره به بسته حمایتی تدوین شده از سوی سازمان ملی استاندارد ایران، برای حمایت از واحدهای تولیدی گفت: در دوره تحولی سازمان ملی استاندارد ایران، تسهیل و رشد تولید از اولویت‌ها بوده است و تدوین و ابلاغ بسته حمایتی تحت عنوان «بهار خدمت» در این راستا است.

 

 

اورند پیشرو به‌عنوان بزرگ‌ترین طراح و تولید‌کننده سیستم سوخت‌رسانی خودرو با تولید باک‌های ۶ لایه در قالب شش خط تولید Blow mold و همچنین توانایی تولید قطعات تا سطح استاندارد یورو۶ و منطبق بر استانداردهای زیست‌محیطی رتبه اول خاور‌میانه را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر به‌عنوان زیرمجموعه هلدینگ رایزکو فعالیت می‌کند. این شرکت برای چهارمین سال متوالی به‌عنوان واحد نمونه استاندارد معرفی شد. در این روی‌داد مهدی پاکدامن مشاور مدیرعامل و رییس هیئت مدیره هلدینگ رایزکو به نمایندگی از حمیدرضا صمدی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره این هلدینگ، تندیس زرین و لوح تقدیر واحد نمونه استاندارد را دریافت کرد.

 

در مراسم تجلیل از واحدهای نمونه استاندارد ۱۴۰۱-۱۴۰۲، علاوه بر اورند‌پیشرو از شرکت‌های جهان اُروم، رادیاتور ایران، نان توشه سحر، کامبیز، نفت پاسارگاد، صنایع شیمی ساختمان آبادگران، پالایش حصار مهران و واحد تولیدی بیت‌اله محمدی نیز تقدیر شد.